top of page
woman-with-camera-world-photographer-day

האקדמיה לצילום

האקדמיה לצילום מבית צבד קיימת משנת 2016 ומציעה רשימת קורסים מגוונת הנוגעת לצלם בתחילת וכן בהמשך דרכו המקצועית בעולם הצילום. סגל המרצים באקדמיה גדל עם הקבוצה וחי את הרוח המיוחדת שבקהילת צבד. דגש רב ניתן בקורסים על מקצועיות ונגישות. המטרה היא להביא תוכן רלוונטי ומקצועי שייתן מענה מיטבי ללקוח ויקדם אותו מקצועית תוך שילוב יחס והכוונה מותאמים אישית. באקדמיה לצילום תוכלו להתרשם מקורס יסודות הצילום הוותיק ולרכוש את הצעדים הראשונים בעולם הצילום דרך עיבוד בקורס לייטרום ופוטושופ והמשך בקורסים מקצועיים בתחומי הסטודיו, משפחה, ניובורן, נופים ועוד...

מעוניינים להירשם לקורסים?

מעוניינים לקבל עוד פרטים או לשאול אותנו שאלות?
השאירו את פרטיכם ונציג צוות האקדמיה לצילום יחזור אליכם בהקדם

באיזה קורס אתה מתעניין?

הטופס נשלח, ניצור איתך קשר בהקדם

קורס צילום סטודיו

8 מפגשים להיכרות מעמיקה עם עולם התאורה המעשית בצילומי סטודיו ובצילומי חוץ. הבנה הטכניקות של השימוש בתאורה מעשית והיישום בשיעורי השטח בהפקות מתקדמות ומושקעות. 

הסטודיו הפרטי של צבד מאפשר מרחב התנסות לסטודנטים והצוות המקצועי זמין בקבוצת הווצאפ ומחוצה לה.

כחלק מהקורס מתקיים יום הפקה עצמאי בו כל סטודנט יתנסה באופן פרטני בהפקת סטודיו משלו תוך ליווי הצוות המקצועי.

הקורס בהנחיית לירן בן שלמה, חגי שלום ואנדריי פוצ'רנין 

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

קורס יסודות הצילום

קורס יסודות הצילום המקיף בארץ.

מפגשים מלאי תוכן עיוני ומעשי עם מרצים מנוסים בתחום שינחו אתכם בצעדים הראשונים בעולם הצילום.

כל שיעור הוא נדבך בבניית היסודות להבנה עמוקה מהי ראייה צילומית במקביל לדרך הטכנית להוציא את המחשבה לפריים הנכסף. שיעורי הבית וביקורת העבודות בקבוצה סגורה מהווים קו המשכי להנחיה הפרונטלית והמעשית לחיזוק הטמעת החומר הנלמד. הצטרפו למאות סטודנטים שבחרו באקדמיה לצילום מבית צבד כחוויה הראשונה שלהם עם עולם הצילום.

עלות הקורס - 1690 ש"ח בלבד!!! 

 

הקורס בהנחיית לירן בן שלמה, יעל דוידזון, בוריס ז'ורבל, אנדריי פוצ'רנין , חגי שלום

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

קורס לייטרום לצלמים

קורס עיבוד ועריכת צילומים בתוכנה שהפכה להיות חלק בלתי נפרד מחווית הצלם. הקורס מפרט את כל כלי העיבוד בתוכנת הלייטרום החל מהכלים הלא סלקטיביים וכלה בעיבוד פרטני על חלקים מהתמונה. הקורס במתכונתו המקוונת מתקיים בקבוצות קטנות של עד 18 משתתפים ליחס חניכה מיטבי אישי בתוך הקבוצה. שיעורי הבית, ביקורת העבודות בקבוצה סגורה ופרויקט הסיום הינם חלק משלים להוראה הפרונטלית ומחזקים את הטמעת החומר הנלמד. תוך 5 מפגשים, תצליחו ליישם בפועל את הכלים ולהקפיץ את התוצרים הסופיים שלכם ואף לחשוב עיבוד לפני הקליק בצילום.

 

הקורס בהנחיית דיויד בן אלישע

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

קורס צילום משפחה

קורס צילום משפחה מקיף ועשיר בתכנים הנוגעים לייחודיות שבכל נישה בתחום. הקורס מתפרס על פני 10 מפגשים ובעזרת צוות מרצות ומרצים עוטפים את הסוגים השונים בצילומי המשפחה. צילומי הריון בתאורה טבעית, צילומי ילדים ומשפחה, צילומים בסטודיו, צילומי בר ובת מצווה וניהול עסקי הינם תכני הקורס שבקבוצה אינטימית של סטודנטים משפרת את יחס החניכה ובכך את ההטמעה לפרט בתוך הקבוצה. בקורס תלמדו להתנהל בשלבי התכנון ובשלבי הצילום מול המצולמים ולא רק לצלם לתיק עבודות כך שיום לאחר הקורס תוכלו להתנהל באופן עצמאי מול לקוחות עתידיים.

הקורס בהנחיית מיטב המרצים והמדריכים בתחום.

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

סודות צילום ניו-בורן

קורס צילום ניו - בורן המקיף והיסודי בארץ.
הקורס מתפרס על פני 6 מפגשים ומכיל ידע תיאורטי ובעיקר הקניית ידע מעשי רב בז'אנר צילום מפותח ונדרש מאד. בקורס ייחשפו הסטודנטים למגוון סגנונות צילום תוך שימת דגש על יישום החומר הנלמד הלכה למעשה בקבוצה אינטימית למיקסום יחס החניכה.
בנוסף יוקדש מפגש לטכניקות עריכה שונות וביקורת עבודות סטודנטים.

הקורס בהנחיית: דנה ברנס

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

קורס צילום נופים

קורס צילום נופים מקיף, יסודי ועשיר בתכנים מקצועיים בתחום מרתק זה. הקורס מתפרס על פני 8 שיעורים (22 שעות לימוד) בהם תיחשפו לתיאוריה שבצילום נופים וכן לפרקטיקה בשטח בצילומי שקיעה וזריחה, צילום עונתי וצילום שבילי כוכבים. בנוסף ובאופן ייחודי יילמדו עקרונות עריכה בתמונת נוף וכן 2 שיעורים של ביקורת עבודות סטודנטים. את הקורס מלווים ומדריכים צלמי נוף בעלי שם בארץ ובעולם אל מול קבוצת סטודנטים קטנה ליחס חניכה איכותי ומיטבי.

הקורס בהנחיית אסף עמרן, אמיר ארליך ודיויד בן אלישע

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

קורס פוטושופ מתחילים לצלמים

קורס עיבוד ועריכת צילומים בתוכנה הוותיקה בתחום שהפכה להיות חלק בלתי נפרד מעבודת הצלם המקצועי. הקורס מפרט את מושגי היסוד והשימוש בכלי העריכה בתוכנה. הקורס במתכונתו המקוונת מתקיים בקבוצה קטנה של עד 15 משתתפים ליחס חניכה מיטבי ואישי. שיעורי הבית, ביקורת העבודות בקבוצה סגורה ופרויקט הסיום הינם חלק משלים להוראה הפרונטלית ומחזקים את הטמעת החומר הנלמד. תוך 8 מפגשים, תצליחו ליישם בפועל את הכלים הבסיסיים ולהקפיץ את התוצרים הסופיים שלכם. קורס חובה לצלם המקצועי.

 

הקורס בהנחיית דיויד בן אלישע ושירן בן

לסילבוס ותאריכים למחזורים הקרובים, השאירו פרטים בצור קשר (למעלה) וצוות מזכירות האקדמיה לצילום יחזור אליכם

סגל האקדמיה לצילום

WhatsApp Image 2020-11-15 at 23.52.35.jp

יעל דוידזון


תחום התמחות בצילומי פורטרט ומשפחה בדגש על הריון וילדים בתאורה טבעית. 

מרצה בקורס יסודות הצילום. "צילום בשבילי הוא אמצעי המאפשר להעצים את אישיות המצולם, לחשוף את עוצמותיו ולהציג בפניו שיקוף מרתק של עצמו"

דיויד בן אלישע

דיויד בן אלישע


צלם מקצועי במגוון תחומים טבע ונופים, פורטרטים בתאורה טבעית, בע"ח, מוטורי ועוד... מנחה קורס פוטושופ ולייטרום לצלמים. "צילום בשבילי הוא השקט המאזן את המירוץ של היומיום, ביטוי אומנותי לנפש"

WhatsApp Image 2023-03-17 at 13.40.46.jpeg

לירן בן שלמה


תחום התמחות צילומי פורטרטים בתאורה טבעית ומעשית בסטודיו ובחוץ. מייעץ עיסקית בתחום הצילום, מדריך סיורי צילום ומייסד קבוצת צלמים בתחילת דרכם בפייסבוק. מרצה בקורסים יסודות הצילום וצילום בסטודיו בתאורה מעשית. "צילום בשבילי הוא הקשר עם האנשים דרך מתווך המצלמה"

בן מזרחי

בן מזרחי


תחום התמחות בצילומי בוקים לבני ובנות מצווה, משפחה וילדים בעיקר בתאורה טבעית ובטבע. פיתחתי לעצמי שיטת צילום ועריכה שמהווים החותמת האישית שלי. "צילום בשבילי זה להביע רגשות דרך התמונה ולהנציח את הרגעים ברגע מיוחד".

חגי שלום

חגי שלום

תחום האופנה והפורטרטים ,מעביר סדנאות צילום בתאורה טבעית, צילומי תדמית ,בוקים והפקות אופנה . סיגנון עריכה לפורטרטים שסיגלתי לעצמי ולכן קל מאד לזהות את התמונות שלי "צילום בשבילי דרך להראות יופי בצורה אומנותית וטכנית"

אסף עמרן

אסף עמרן

תחום צילום מגוון עם נגיעה אומנותית, מקפיד על אסתטיקה , עריכה מוקפדת, קומפוזיציה ופריימים נקיים. עבודותיי התפרסמו במגוון פלטפורמות, כולל מגזין של נשיונל ג'יאוגרפיק , פרסומות בעיתונות, ברשת ועוד..

"צילום בשבילי הוא יצירה , אומנות וסיפוק לראות אחרים שנהנים ממנו"

אנדריי פוצ'רנין

אנדריי פוצ'רנין

מתמחה בצילום אומנותי, תדמית ופורטרטים בעיקר בתאורה טבעית.
בוגר קורסים וסדנאות בארץ ובחו"ל.
"צילום הוא סיפור שאני לא יכול להביע במילים"

בוריס ז'ורבל

בוריס ז'ורבל

מצלם לייפסטייל ואופנה אך עיקר ההתמחות היא פורטרטים נשיים בתאורה טבעית בלבד.
"צילום בשבילי זאת הדרך להכיר אנשים ולצבור זיכרונות וחוויות לאורך החיים שלנו"

אמיר ארליך

אמיר ארליך

תחום התמחות צילומי נוף וצילום אדריכלות ועיצוב פנים. מרצה בקורס צילום נוף. כולם רואים את הנוף אבל כל אחד מסתכל עליו (ומצלם אותו) אחרת זה מה שמדליק אותי בצילום וגורם לי בכל פעם למצוא את היצירתיות לפריים הבא. "צילום בשבילי הוא קודם כל לנפש ולנשמה, נהנה מהאומנות שבכל שלב החל משלב התכנון ועד התלייה של התמונה המודפסת"

201537050_10222668895805583_1598594866612225187_n.jpg

דנה ברנס אסולין

צלמת ניו בורן ובנות מצווה בסטודיו ובתאורה טבעית.
את הידע שלי רכשתי ממיטב המרצים והצלמים בארץ ובעולם.
"צילומי ניו בורן עבורי זאת הרגשה אישית שלי שזכיתי להיות חלק ולתעד את שלל הרגשות של האהבה שמביא איתו הרך הקטן בבואו לעולם ,ליצור זכרונות חדשים למשפחה ולאמא החדשה שישארו איתם לתמיד"

bottom of page